GİRESUN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İÇERİGİ DEVAMLI YENİLENEN YEPYENİ BİR ONLİNE FİLM İZLEME VE BİLGİ PAYLAŞIM SİTESİ ÇOOK YAKINDA URUFUM FARKIYLA BURADA OLACAK SAGLICAKLA KALINIz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

format atma resimli anlatım

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

format atma resimli anlatım Empty
MesajKonu: format atma resimli anlatım   format atma resimli anlatım Icon_minitimePaz Mart 22, 2009 2:56 pm

format atma resimli anlatım 118bj
format atma resimli anlatım 129mq
Bu adımlarda biz hiçbirşeye elimizi sürmüyoruz, çay, kahve, kakao, salep işte ne varsa.... format atma resimli anlatım Msn_happy
format atma resimli anlatım 135aj
Şimdi karşımıza önemli bir adım geldi. Eğer Türkçe dışında bir versiyonu yüklüyorsanız(muhtemelen English olanı..) bu ekranda hem Customize düğmesine tıklayarak Türkiye'yi seçmemiz lazım, hem de Details ile Türkçe klavyeyi seçmemiz gerekiyor.
format atma resimli anlatım 142tq
İsminizi ve eğer bir kurumda yükleme yapıyorsanız kurum ismini yazın:
format atma resimli anlatım 153wj
25 haneli Product key'i girin (Windows XP CD-ROM üzerinde-kutusunda yazıyor)
format atma resimli anlatım 162vl
Ağda da görünecek ve ağ üzerinde her bilgisayarda farklı olması gereken Computer name değerini girin.
Administrator kullanıcısının şifresini girin, Confirm password karşısına aynı şifreyi tekrar girin:
format atma resimli anlatım 176ix
Administrator şifresini boş bırakabilirsiniz ama eğer bir şifre girerseniz bu şifreyi kesinlikle unutmayın, yoksa makinayı açamazsınız.
Date and Time Settings
Tarih ve saati kontrol edin, gerekiyorsa düzeltin. Time Zone alanında Türkiyenin GMT +2 olan saat dilimini seçin (Athens, İstanbul...gibi bir ismi var).
format atma resimli anlatım 180it
Eğer bilgisayarda takılı bir ağ kartı varsa, kurulum işlemi sırasında tespit edilecektir. Bu durumda size altta olduğu gibi Typical settings ile, yani varsayılan ayarlarla birşey sormadan kurulmasını veya Custom settings ile bazı ayarlar yaptırmasını(mesela IP adresini girmek gibi) seçtirecektir. Biz Typical settings'i seçiyoruz, zaten kurulduktan sonra istediğimiz gibi gidip bu ayarları değiştirebiliriz.
format atma resimli anlatım 196ay
Finalizing installation adımı ile kurulum işlemi devam ediyor, yine çay, kahve, kakao ve sahlep...
format atma resimli anlatım 208xz

format atma resimli anlatım 217gj
Ekran çözünürlüğümüzü ayarlayacak. OK
format atma resimli anlatım 225ad
İnternet üzerinden Microsoft'un web sitesine bağlanmayı deneyecektir. Bu adımı Skip ile geçmenizde hiçbir sakınca yok.
Administrator özelliğine sahip olacak ilk kullanıcıları oluşturmanız istenecek. Ve XP'nin login ekranı karşınıza gelecektir.
format atma resimli anlatım 237xk
Eğer kurulum yapılırken sadece bir kullanıcı oluşturulmuş ve onunda şifresi yoksa, bu login ekranı çıkmaz, direkt masaüstü gelir... Hadi geçmiş olsun.
format atma resimli anlatım 241ed
http://ozlemim28.yetkinforum.com

format atma resimli anlatım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» vista kurulumu resimli anlatım
» Msn HACK N-KEYLOGGER v1.3 [Resimli Anlatım]
» site hackleme(resimli anlatım)
» Rapİdshare Den Dosya İndİrmek Resİmlİ Anlatim
» Knight Online Hack REsimli Anlatım PerfeckKeylogger İle