GİRESUN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İÇERİGİ DEVAMLI YENİLENEN YEPYENİ BİR ONLİNE FİLM İZLEME VE BİLGİ PAYLAŞIM SİTESİ ÇOOK YAKINDA URUFUM FARKIYLA BURADA OLACAK SAGLICAKLA KALINIz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Pencereden kaçmak istedi düşüp, öldü

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Pencereden kaçmak istedi düşüp, öldü Empty
MesajKonu: Pencereden kaçmak istedi düşüp, öldü   Pencereden kaçmak istedi düşüp, öldü Icon_minitimeSalı Mart 24, 2009 5:51 pm

Pencereden kaçmak istedi düşüp, öldü Ecem-kocer200Annesinin gece çıkmasına izin vermediği Ecem, pencereden çıkmak isteyince kafa üstü düştü.

Annesinin gece çıkmasına izin vermediği 19 yaşındaki Ecem, saat 02.30'da arkadaşlarıyla buluşmak için gizlice pencereden çıkmak isteyince kafa üstü aşağı düşüp feci şekilde can verdi.

İstanbul Maltepe'de ailesiyle oturan Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası Lojistik Bölümü birinci sınıf öğrencisi Ecem Koçer (19) internette sohbet ettiği arkadaş grubunun eğlencesine katılmak için gece 02.00'de annesi Fatoş Koçer'den izin istedi. Ancak annesi, Ecem'e izin vermedi. Genç kız bunun üzerine birinci katta bulunan evlerinin perceresinden gizlice çıkmak istedi. Saat 02.30'da pencerenin pervazına çıkan Ecem bir anda dengesini kaybederek kafa üstü beton zemine çakıldı.

Genç kız, 10 dakika sonra buluşmak için taksiyle gelen arkadaşı Zehra Ayçiçek tarafından yerde kanlar içinde bulundu. Karşılaştığı manzara içinde şoke olan genç kız, Ecem'in ailesine haber verdi. Çağrılan sağlık ekibi, Ecem'in olay yerinde can verdiğini belirledi.
ARKADAŞLARI TEPKİ GÖSTERDİ
Aşağı indiğinde kızının kanlar içindeki cansız bedeni ile karşılaşan anne Fatoş Koçer fenalık geçirdi. Kendine geldiğinde polise güçlükle verdiği ifadede ise “Kızım geç saatte dışarı çıkmak için benden izin istedi. Ben de 'Bu saatte dışarı çıkılmaz' diyerek izin vermedim” dedi. Ecem'le aynı odada kalan 15 yaşındaki kuzeni A.B.S. “Ecem internette sohbet ediyordu. Ben bir süre sonra uyudum. Acı bir çığlık sesiyle uyandım” diyerek gözyaşı döktü.

Ecem Koçer önceki gün Başıbüyük Mezarlığı'nda gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı. Genç kızın cenaze törenine katılan arkadaşları Ecem'in evden kaçmaya çalışırken değil, sigara içerken pencereden düştüğünü iddia ederek olayın polis kayıtlarına yanlış geçtiğini söylediler.

PENCEREDEN İNMEYE ÇALIŞTI
19 yaşındaki Ecem, oturdukları birinci kattaki dairenin penceresinden aşağı inmek istedi. Ancak bir anda dengesini kaybedince kafa üstü beton zemine düşün can verdi.
http://ozlemim28.yetkinforum.com

Pencereden kaçmak istedi düşüp, öldü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Beş kişi helikopter parçalanınca öldü
» Bariyerler 3 üniversitelinin sonu oldu
» Sevdan Bİr AteŞ Oldu Bende
» Hizmetçi fantezisinin sonu kötü oldu!
» Adana'da seçimin galibi belli oldu