GİRESUN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İÇERİGİ DEVAMLI YENİLENEN YEPYENİ BİR ONLİNE FİLM İZLEME VE BİLGİ PAYLAŞIM SİTESİ ÇOOK YAKINDA URUFUM FARKIYLA BURADA OLACAK SAGLICAKLA KALINIz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

'Yanağından öptüm'le kurtulamadı

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

'Yanağından öptüm'le kurtulamadı Empty
MesajKonu: 'Yanağından öptüm'le kurtulamadı   'Yanağından öptüm'le kurtulamadı Icon_minitimeSalı Mart 31, 2009 5:46 pm

'Yanağından öptüm'le kurtulamadı Soke2
8 yaşındaki kıza cinsel istismarda bulundu verilen karara şoke oldu.

Adana'da halasının 8 yaşındaki kızı R.E.'ye cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen 31 yaşındaki Hasan Donar, küçük kızın tacizde bulunurken beden ve ruh sağlığını da bozduğu için 17 yıl hapis cezasına mahkum edildi. Donar, karara şok olurken, "Yanağını öpmüştüm" dedi.

Atakent Mahallesi'nde oturan şoför Hasan Donar, iddiaya göre 14 Haziran 2008'de bakkaldan gelen halasının kızı R.E.'yi yanına çağırıp "Bizim evin kapısından gir, annemi evden çağır" dedi. Kendisi kızın arkasından eve giren Hasan Donar, küçük kıza mutfakta cinsel istismarda bulundu. R.E.'nin durumu 48 yaşındaki annesi S.E.'ye anlatması üzerine yapılan şikayetle Hasan Donar yakalanıp tutuklandı. Donar, suçlamaları kabul etmezken küçük kızın iç çamaşırlarından alınan leke kalıntılarına yapılan DNA testi olayı doğruladı. Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilimi'nde 3 Temmuz 2008'de yapılan muayenedeyse R.E.'nin beden ve ruh sağlığının bozulduğu belirlendi.
'Yanağından öptüm'le kurtulamadı Adana-taciz
Adana 1'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde yargılanan Donar, karar duruşmasına çıktı. R.E.'nin halasının kızı olduğunu belirten Donar, "Kendisi eve girdi. Sadece yanağından öptüm. Cinsel istismarda bulunmadım" diyerek beraatını istedi.</FONT>

Pedagog eşliğinde ifadesi alınan küçük kız, "Bana annesini çağırmamı söyledi. Eve girdiğimde kimse yoktu. Arkamdan gelmiş. Mutfakta beni yatırıp tecavüz etmek istedi. Elinden kaçıp kurtuldum. Durumu anneme anlattım" dedi. İlk duruşmaya annesiyle birlikte katılan R.E., sanığı görünce ağlamış ve küçük kızın rahat ifade vermesi için sanık duruşma salonundan çıkartılmıştı.

Mahkeme, sanık Donar'ı küçük kıza cinsel istismarda bulunma amacıyla hürriyetinden yoksun bıraktığı için 5 yıl, beden ve ruh sağlığını bozduğu için 12 yıl 6 ay olmak üzere toplam 17 yıl 6 ay hapis cezasına mahkum etti.

Vatan
http://ozlemim28.yetkinforum.com

'Yanağından öptüm'le kurtulamadı
1 sayfadaki 1 sayfası