GİRESUN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İÇERİGİ DEVAMLI YENİLENEN YEPYENİ BİR ONLİNE FİLM İZLEME VE BİLGİ PAYLAŞIM SİTESİ ÇOOK YAKINDA URUFUM FARKIYLA BURADA OLACAK SAGLICAKLA KALINIz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Mitingine 10 bin kişi geldi, 76 oy aldı

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Mitingine 10 bin kişi geldi, 76 oy aldı Empty
MesajKonu: Mitingine 10 bin kişi geldi, 76 oy aldı   Mitingine 10 bin kişi geldi, 76 oy aldı Icon_minitimeÇarş. Nis. 01, 2009 2:49 pm

Mitingine 10 bin kişi geldi, 76 oy aldı Aday-isyan
Yerel seçimlerde Bingöl'den bağımsız belediye başkan adayı olan Bağ-Kur emeklisi Zeki Börükoçin, belki de seçimlerin en renkli adaylarından biriydi.

Şehir merkezinde yollar çukurlu olduğu için miting alanına eşekle gitti. Düzenlediği mitinge ise 10 binden fazla kişi katıldı. Ancak Börükoçin, sandıktan kendisine sadece 76 oy çıkınca isyan etti.
Mitingine 10 bin kişi geldi, 76 oy aldı Aday-isyan
Seçim günü sandıklar açıldığında hiç beklemediği bir tabloyla karşılaştığını söyleyen bağımsız aday Börükoçin, "Seçimi benim kazanmam gerekirken, rakip parti olan AKP ve Saadet Partililer bana komplo kurdular. Ben kesinlikle 76 oy almayı hak etmedim. Bir muhtar bile benden fazla oy aldı" dedi.
İHA

Mitingine 10 bin kişi geldi, 76 oy aldı Aday-isyan2
http://ozlemim28.yetkinforum.com

Mitingine 10 bin kişi geldi, 76 oy aldı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ÜNLÜ TÜRKÜCÜ İSMAİL TÜRÜT'E, TRABZON'DAN ACI HABER GELDİ!...
» Bir can aldı, 3 kişiye can verdi
» Seni Kimler Aldı...
» Beş kişi helikopter parçalanınca öldü
» Silahlı saldırıda 2 kişi yaralandı