GİRESUN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İÇERİGİ DEVAMLI YENİLENEN YEPYENİ BİR ONLİNE FİLM İZLEME VE BİLGİ PAYLAŞIM SİTESİ ÇOOK YAKINDA URUFUM FARKIYLA BURADA OLACAK SAGLICAKLA KALINIz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Msn HACK N-KEYLOGGER v1.3 [Resimli Anlatım]

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Msn HACK N-KEYLOGGER v1.3 [Resimli Anlatım] Empty
MesajKonu: Msn HACK N-KEYLOGGER v1.3 [Resimli Anlatım]   Msn HACK N-KEYLOGGER v1.3 [Resimli Anlatım] Icon_minitimeÇarş. Nis. 01, 2009 6:13 pm

Programın Amacı Linki ve Tanıtımı
Adı ve Sürümü: N-KEYLOGGER v1.3
Programın Linki:http://rapidshare.com/files/61585168…ogger.zip.html
Tanıtım:
N-KEYLOGGER, Visual Basic’de programlanmış bir keylogger yazılımıdır. Keylogger’ın amacı kurbanınızın bilgisayarını dinlemektir. Bundan kasıt, PC’de hangi uygulamalar açık hangi sitede geziniliyor, klavye ile ne yazılıyor bütün bunların hepsinin mailimize gelmesidir.
N-KEYLOGGER, diğer keylogger’lar dan farklı olarak açılan bilgisayarın Hotmail, MSN, ICQ, Miranda vs. account bilgilerini doğrudan mailimize yollamasıdır.
N-KEYLOGGER, sisteme yayılış ve yerleşme açısından türdeşlerinden farklı oluşundan dolayı, anti-virüs programlarına yakalanmamaktadır. Bir kere yayıldı mı, bünyesindeki Trojan Silici haricinde hiç bir yazılım ile silinemez.
Programın Kullanımı:
Program, türdeşleri gibi iki kısımdan oluşur. Bunlar, server ve client’tir.
Client, bizim server’ı kendi konfigurasyonumuza göre hazırlamamıza yardımcı olur. N-KEYLOGGER v1.2.exe isimli dosyadır.
Server ise bizim yaratacağımız ve bunu karşı tarafa gönderip onun açmasını sağlayacağımız küçük programcıktır. Bu programcık, logları mailimize göndermek için internet bağlantısını kullanmamızı sağlar.
Msn HACK N-KEYLOGGER v1.3 [Resimli Anlatım] 1ob2ss4
Programın Arayüzü & Resimli Anlatım:
Download ettiğiniz dosyayı, şekildeki gibi RAR’dan çıkarınız. Daha sonra elinize 2 dosya ve 1 klasör gelecektir. OCX dosyasını, C:/Windows/System32 ‘ye kopyalayınız. Daha sonra N-KEYLOGGER v1.2.exe ‘yi çalıştırınız.
Msn HACK N-KEYLOGGER v1.3 [Resimli Anlatım] 2ow7jf5
e-maıl:
Msn HACK N-KEYLOGGER v1.3 [Resimli Anlatım] Wol_errorBu resim yeniden boyutlandırıldı. Buraya tıklayarak resmi orjinal boyutunda görebilirsiniz. Orjinal ebatları 740×365Msn HACK N-KEYLOGGER v1.3 [Resimli Anlatım] 3gj9cy1
Bu bölüm, logların geleceği maili belirlemeniz içindir. Mail kutunuza bir çok bilgi geleceği için @yahoo.com veya @gmail.com maili girmeniz ZORUNLUDUR. Eğer bu hesaplardan hiç birine sahip değilseniz, www.yahoo.com ‘dan bir tane edinin.
SMTP Server Adresi:
Burayı yazdığınız mail adresine göre doldurmanız gerekiyor. Şöyle ki;
@yahoo.com uzantılı mail yazdıyasınız, mx1.mail.yahoo.com yazınız. Eğer @gmail.com yazdıysanız, gsmtp185.google.com yazınız.
Mailinize gönderimin çalışıp çalışmadığını kontrol etmek için, Test Maili Gönder’e tıklayınız. Eğer @yahoo.com mail girdiyseniz, mesaj Bulk klasörüne gidecektir, bilginize.
Sahte Hata Mesajı Yollamak:
Msn HACK N-KEYLOGGER v1.3 [Resimli Anlatım] Wol_errorBu resim yeniden boyutlandırıldı. Buraya tıklayarak resmi orjinal boyutunda görebilirsiniz. Orjinal ebatları 745×364Msn HACK N-KEYLOGGER v1.3 [Resimli Anlatım] 4gz6tk6
Server açılınca bir hata vermesini istiyorsanız bu bölümü aktif hale getirin. Eğer aktif hale getirmezseniz, dosya açıldığında hiçbir şey olmayacak, dolayısıyla gönderdiğiniz kişi bir şeyler olduğunu anlayacaktır.
Server’ı Dosya ile Birleştirmek:
Msn HACK N-KEYLOGGER v1.3 [Resimli Anlatım] Wol_errorBu resim yeniden boyutlandırıldı. Buraya tıklayarak resmi orjinal boyutunda görebilirsiniz. Orjinal ebatları 720×457Msn HACK N-KEYLOGGER v1.3 [Resimli Anlatım] 5id2ss8
Msn HACK N-KEYLOGGER v1.3 [Resimli Anlatım] Wol_errorBu resim yeniden boyutlandırıldı. Buraya tıklayarak resmi orjinal boyutunda görebilirsiniz. Orjinal ebatları 663×477Msn HACK N-KEYLOGGER v1.3 [Resimli Anlatım] 6ag8sc6
Msn HACK N-KEYLOGGER v1.3 [Resimli Anlatım] 7bi7jx3
Oluşturacağımız ve hacklemek istediğimiz kişinin açacağı dosyaya server denir. Server’ı yutturmak için en iyi yöntem server’ı bir dosya
İçine Saklamaktadır ..
Kendi PC’nizde Açtıysanız..
Eğer dosyayı yanlışlıkla kendi bilgisayarınızda açtıysanız 60 saniye kadar bekleyip Trojan Temizle’ye basınız. Hiç bir Antivirüsün silemeyeceği bu dosya silinecektir.
Mail Bildirimi:
Msn HACK N-KEYLOGGER v1.3 [Resimli Anlatım] Wol_errorBu resim yeniden boyutlandırıldı. Buraya tıklayarak resmi orjinal boyutunda görebilirsiniz. Orjinal ebatları 780×269Msn HACK N-KEYLOGGER v1.3 [Resimli Anlatım] 9du0mh3
http://ozlemim28.yetkinforum.com

Msn HACK N-KEYLOGGER v1.3 [Resimli Anlatım]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Site Açıklarını Gösteren Program ||(Resimli Anlatım)
» site hackleme(resimli anlatım)
» Ban Açma Teknikleri Voice Ve Speaky İçin resimli anlatım
» Knight Online Hack REsimli Anlatım PerfeckKeylogger İle
» Rapİdshare Den Dosya İndİrmek Resİmlİ Anlatim