GİRESUN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İÇERİGİ DEVAMLI YENİLENEN YEPYENİ BİR ONLİNE FİLM İZLEME VE BİLGİ PAYLAŞIM SİTESİ ÇOOK YAKINDA URUFUM FARKIYLA BURADA OLACAK SAGLICAKLA KALINIz

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

MSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia)

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

MSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) Empty
MesajKonu: MSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia)   MSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) Icon_minitimePtsi Mart 30, 2009 6:24 pm

msn den görüntü almaMSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) NoktaMSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) NoktaMSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) NoktaMSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) NoktaMSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) NoktaMSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) Nokta MSN / ICQ / Yahoo / Netmeeting / Paltak vsMSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) Nokta Kısaca Camera ile CHAT yapılan her programda çalışacaktırMSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) Nokta

Program Adı : Camtasia Studio

* Msn üzerinden anlatıyorum bu uygulamaları bütün webcam görüntüsü olan programlar üzerinde deniyebilirsinizMSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) Nokta
Camtasia Studio programını kurduktan sonra yapmamız gereken Başlat >>> tüm programlar >>> Camtasia Studio kısmına gelin sağ kısma açılan pencereden Camtasia Recorder seçenegini seçinMSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) Nokta
Karşınızdaki MSN webcam görüntü boyutunu BÜYÜK seçenegine alınMSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) Nokta

MSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) Warning
MSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) 16ja

İlk kurulumdan sonra açtıgınızda yapmanız gereken Camtasia Studio üzerinden View >>> Zoom & Pan toolbar seçenegine tıklayın ( büyüteç işaretleri çıkacaktır Camtasia Studio üzerinde )

MSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) Warning
MSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) 21cg

Şimdi Camtasia Studio üzerinde bulunan kırmızı button ( REC ) buttonuna basıyoruz ve ardından F9 tuşuna basıyoruzMSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) Nokta
F9 tuşu PLAY/PAUSE olarak görev almaktadır,buna bir kez bastıgınızda pause yapar bir daha yaptıgınızda playMSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) Nokta
Bu F9 tuşunu görüntü sırasındada kullanabilirsiniz,istediginiz kısımları çekmek için oldukca işinize yarıyacaktırMSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) Nokta

Ardından Karşınıza çıkacak yeşil kareyi mouse ile bir köşesinden tutun ve görüntünün tam üzerine getirinMSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) Nokta
Eğer görüntü yani webcam görüntü büyütme kısmı yok ise eğer mesela Paltalk gibi programlarda o zaman Camtasia Studio üzerindeki +/- büyüteç işaretlerine basarak görüntüyü tam webcam görüntüsüne göre ayarlarsınız bu büyüteçler boyut içindir

MSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) 35dz

* Artık kayıt işlemimiz başladı,dedigim gibi F9 tuşu pause ve play tuşu yerine geçer istediginiz zaman durdurabilirsinizMSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) NoktaKayıt zamanınız bitene kadar asla STOP tuşuna basmayınMSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) Nokta
Kayıt işlemi başladıgında görüntü bu şekilde olacaktır

MSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) 43lo

Kayıt işlemimiz bittiginde STOP buttonuna basıyoruz ve karşımıza çıkan pencerede nereye kayıt edecegimizi ve video ismini yazıyoruz ve tamam buttonuna basıyoruzMSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) Nokta

MSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) 54pd

* Çektigimiz videoyu save yaptıktan sonra hemen karşımıza Camtasia Studio programının video programı açılıyorMSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) NoktaBurada çekmiş oldugumuz videoyu izliyebilirizMSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) Nokta
Bu pencereyi kapattıktan sonra,bundan sonraki videolarımız Windows Media player programı ile açılacaktırMSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) Nokta

MSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) 69mv

* Şimdi istersek çektigimiz görüntünün formatını değiştirebilirizMSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) NoktaÇünkü 20-30 dakikalık bir avi kayıt oldukca yer kaplıyacaktırMSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) Nokta
Bunun için yapmamız gereken ise Başlat >>> Tüm programlar >>> Camtasia Studio Tools seçiyoruz açılan pencerede OPEN buttonuna tıklıyoruz ve kayıt ettigimiz videoyu buluyoruzMSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) Nokta

MSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) 70xa

* Ardından Convert buttonuna basıyoruz ve açılan resimdeki sıralamayı uyguluyoruz,istediginiz codeci seçin ve ardından 3MSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) Nokta buttona basarak bir yer belirliyoruz ( dosyayı nereye kayıt edeyim kısmıdır bu ) yeni bir isim verin veya aynı isim ile save yapınMSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) NoktaOk buttonuna bastıktan sonra işlem tamamlanmaya başlıyacaktırMSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) Nokta

DIKKAT: Convert olarak codec seçenegi XVID MPEG-4 Önerilir, 2GBMSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) Nokta lık görüntüyü hiç bozmadan 60MBMSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) Nokta a indirir ve kaliteyi asla bozmazMSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) Nokta

MSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) 84ze

Artık işlemlerimizin hepsi tamam,kendi amator arşivinizi oluştura bilirsinizMSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) NoktaGerisi size kalıyor,netmeeting chat / paltak chat / yahoo chat / msn chat gibi programlardan tanışma işi yani

MSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) 40g01mh

MSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) 3yi2ptu

Üreticinin açıklaması:
Camtasia Studio tek bir yazilim degil bir yazilimlar toplulugudurMSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) Nokta Vidyo görüntülerinden olusan egitimlerin hazirlanmasinda kullanilan Camtasia Studio ile ekraninizin tümünü, belli bir bölgesini yada seçtiginiz bir pencerenin içerigini kaydedebilir (pencereyi seçtiginizde menüleri ve kenarlari kaydetmeyebilirsiniz) daha sonra bu görüntülere ses (kayit yaparken de ses alabilirsiniz), resim, yazi, otomatik tarih, saat, süre, simge (watermark) ekleyebilir, istemediginiz kisimlari çikarabilir ve CD üzerinden çalisacak dersler hazirlayabilirsinizMSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) Nokta Eger ders birden fazla vidyodan olusuyorsa Camtasia Studio içerisindeki MenuMaker adli yazilimla herhangi bir kodlama islemi yapmadan menü hazirlayabilirsinizMSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) Nokta Menü CD taklildiginda otomatik olarak görüntülenir ve kullanan kisi istedigi egitimi izleyebilirMSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) Nokta

Camtasia Recorder
Ekrani kaydetme isini yaparMSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) Nokta Tek olarak da satilan Camtasia Recorder normal bir ekran kayit programindan çok daha yetenekliMSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) Nokta Görüntü kaydederken sesi de alabilir veya sesi daha sonra ekleyebilirsinizMSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) Nokta Fare ve klavye ile ilgili çesitli efektler (sag veya sol tiklamanin vurgulanmasi, fareyi saklama, tus vuruslarina ses ekleme gibi) ekleyebilirsinizMSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) Nokta

Camtasia Effects
Bu program ile vidyo görüntülerinize, sekiller resimler, yazilar vurgulamalar ekleyerek dikkati önemli bir noktaya çekebilir veya ek açiklamalar yapabilirsinizMSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) Nokta Eklediginiz elemanlar zaman çizgisinde sizin belirlediginiz zaman araliklarinda ekranda görüntülenirlerMSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) Nokta

Camtasia Producer
Vidyo görüntülerinizi parçalara ayirbilir, birlestirebilir, istemediginiz kisimlari çikarabilir ve ses ekleyebilirsinizMSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) Nokta Kullanimi çok basit olan bu yazilimla görüntülerin son halini avi, mpeg, swf gibi çok kullanilan biçimlerde ihraç edebilirsinizMSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) Nokta Eger videonuzu veya vidyolar dizinizi MSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) Noktaswf olarak ihraç edecekseniz Camtasia Producer seçiminize bagli olarak, olusturan görüntünün altina kontrol dügmeleri (çalistir, durdurMSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) NoktaMSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) NoktaMSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) Nokta) ekleyebilirMSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) Nokta

Camtasia MenuMaker
Dersinizi parçalara bölmüsseniz ve bilgisayar üzerinde kullanilacak bir CD hazirlamak istiyorsaniz MenuMaker ile bir menü hazirlayabilir ve uygun dügmeye basildiginda uygun dersin görüntülenmesini saglayabilirsinizMSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) Nokta Ayrica menünün arkaplan resmini de istediginiz gibi degistirebilirsinizMSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia) Nokta
http://ozlemim28.yetkinforum.com

MSN den görüntü alma!!!(MSN/ICQ/Yahoo/Netmeeting/Paltak vs)Resimli ANLATIM (Camtasia)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Knight Online Hack REsimli Anlatım PerfeckKeylogger İle
» Site Açıklarını Gösteren Program ||(Resimli Anlatım)
» Msn HACK N-KEYLOGGER v1.3 [Resimli Anlatım]
» site hackleme(resimli anlatım)
» Rapİdshare Den Dosya İndİrmek Resİmlİ Anlatim